Filmově – herecký letní příměstský tábor

Filmově – herecký letní, příměstský tábor

4. – 8.7.2022

Tábor se uskuteční: 

Mateřská škola Liška Bystrouška s.r.o.
Zdibsko 163, 250 67  Klecany- Každý den budeme děti vyzvedávat a poté vracet na domluvené místo – Metro Muzeum, sraz “u koně”.

Cena: 2.699 Kč

Cena zahrnuje: Dozor, výuku herectví, hudebky, program dle popisu, svačinu, oběd, druhou svačinu, materiály potřebné k výuce.

Pro děti od 3 do 15 let.

Časový harmonogram dne:

7:50 vyzvedávání dětí v centru

 9:00 – příchod do školky – děti, které budou přivážet rodiče, se dostaví do školky na 9:00.

9:00 – 11:30 – dopolední program

11:30 – 12:00 – oběd

12:00 – 13:00 – odpočinek

13:00 – 16:30 – odpolední program

14:00 – svačina

17:00 –  odchod

18:00 – vracení dětí na domluvené místo

Popis:

Děti se v průběhu tábora naučí základy filmové produkce, co vlastně obnáší takové natáčení, účely různých štábních pozic, základy scenáristiky a v neposlední řadě si vymyslí vlastní scénky, který si s naší pomocí natočí  a poslední den promítnou. Děti se vystřídají na všech pozicích, od herců, režie až po kameru. Každý si může dobrovolně vybrat svou oblíbenou pozici, ve které se bude realizovat.

Dopolední program

Dopolední program

Děti se budou vzdělávat v základních pojmech filmování, filmových pracovních pozic a jejich účelu. Co obnáší produkce takového filmu, základy scénáristky, psaní jejich vlastního, kolektivního příběhu a seznamování s filmovou technikou. Režie, kamera, herectví, make up, kostýmy a další. Lehká scénografie, výroba rekvizit a různé přípravy.

Odpolední program

Po odpočinku se děti vrhnou na samotné natáčení, které bude celé v jejich režii, s naší drobnou pomocí. Budeme se snažit, aby si každé dítě vyzkoušelo každou pozici, ale pokud se mu nebude chtít a bavilo by ho spíše něco jiného, nikdo mu nebude bránit. Natočený materiál se bude každý večer stříhat.

 

 

Premiéra filmových scének bude v pátek 8. července, v odpoledních hodinách.

Děti, které mají doma flétnu a kytaru, prosím, aby si je přivezly. Děti, které nástroj nebudou mít, nevadí, budeme si je navzájem půjčovat.

Naším velkým cílem je, abychom naše děti i přes prázdniny vzdělávali v kulturní a hudební sféře.  Rádi mezi námi přivítáme i nové děti!

 

Přihlášky zde:  Přihláška Filmově herecký

Prosím, přihlášky zasílejte na tabordetiadivadlo@gmail.com  

 

Budeme se moc těšit!