O nás

Pořádáme herecké, scénograficky-výtvarné a hudební kurzy pro děti od 3 do 18 let. Působíme v divadelním oboru a připravujeme děti od útlého věku až po mládež. Naším cílem je individuálně rozvíjet dětskou fantazii, kreativitu a také, aby si děti na konci roku vyzkoušely, jaké to je stát na prknech, které znamenají svět (Divadelní scéna). Mladí umělci si na konci kurzu zahrají v divadelním představení, na kterém v průběhu roku pracovali. Nejen herecky, hudebně ale také scénograficky. Současně s výukou herectví jsou děti vzdělávány v oboru zpěvu nebo hudebního nástroje.

Našim dalším cílem, je kontinuální a zodpovědná práce na rozvoji dovedností, schopností a talentu dětí v umělecké sféře. Díky tomu bychom chtěli, aby byli účastníci našeho kurzu v budoucnu obsazováni do profesionálních divadel. Nechceme, aby naši žáci vypadli z koloritu herecké práce, proto ke kurzům pořádáme letní soustředění, kde budou pracovat na vlastním divadelním představení a rozvíjet svůj talent.

 

 


 

Snažíme se naše kurzy propojovat s praxí v seriálech a filmech.

Dnes proběhlo natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 ve spolupráci se společností Děti a Divadlo. Nikolka a Elisa si natáčení moc užily a všichni se už těšíme až je uvidíme v televizi!

No fotografii jsou holčičky se známým hercem Radimem Fialou. Jeho nejznámnější filmy jsou Tmavomodrý svět, Tobruk nebo třeba Hranaři. Radim se v současné době proslavil skrze Ordinaci v růžové zahradě 2, jako postava doktora Petra Hanáka.